online kurz Začni žít sladký život bez cukru

Pohoda, gurmánské zážitky a vitalita

Dokončete objednávku zde:

  • ANO, souhlasím, že chci v životě pohodu, gurmánské zážitky a vitalitu, abych už se dál nemusel/a zabývat otravnými stavy, které mě zdržují od bohulibějších cílů.
  • ANO, souhlasím, že mě online kurz Začni žít sladký život bez cukru zavede do nového životního stylu.
  • ANO, souhlasím, že se budu držet 10krokového plánu a naučím se, jak jíst bez cukru, aby mě už netrápily chutě, pálení žáhy nebo kila navíc.
  • ANO, souhlasím, že pro svoji inspiraci při tvorbě jídelníčku budu mít kuchařku Sestav si jídelníček bez cukru. Získám 63+ převážně vegetariánských receptů pro labužníky, které mohu dál konzultovat v uzavřené facebookové skupině.
  • ANO, souhlasím, že pro přípravu sladkostí budu mít kuchařku Mlsej bez výčitek a těším se, že mě přestane honit mlsná, protože budu jíst sladké, které má všechny živiny, co potřebuji.
  • ANO, souhlasím, že spolu s kurzem získávám vstup do uzavřené facebookové skupiny, kde získám další informace a inspiraci a budu mezi lidmi se stejným životním stylem, co mi rozumí a mohu od nich získat podporu.
  • ANO, Marsi, jdu do toho, protože chci sršet energií a připravovat si dobroty, po kterých se každý olizuje.
    Jsem připraven/a...

ODESLAT PŘIHLÁŠKU:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Marcela Švecová Kubová

Multipotenciálka, co uzdravuje (s)mysly
Změnou stravy jsem se stala z neduživé obtloustlé holky vitální ženou. Naučila jsem se správně jíst a naučím to i vás.
Líbí se mi, že všechny rady máš provázány se zkušenostmi a do hloubky prostudovanými informacemi a vždy sdělíš proč. To je velmi důležité. Každý organismus reaguje jinak a tím si můžeme aplikovat vše, co se od tebe dozvíme, na své podmínky. Což je pro mě moc a moc důležité a též že se tě mohu ptát v čem potřebuji poradit nebo vysvětlit. To je veliký bonus.

Jsem moc ráda, že jsem v kurzu, že mám kde čerpat vědomosti a hlavně podporu a že se i ve skupině můžeme navzájem obohacovat o své zkušenosti a že už na to nejsem sama. To je těžké a lehce se zklouzne zpět a veškerá snaha na začátku je promarněná.

Tvé recepty jsou pro mě odrazovým můstkem podle kterých s radostí vařím a někdy i přizpůsobuji stavu v mých zásobách a zvolím trochu i jiné ingredience. Konečně jsem dostala nakopnutí, které jsem moc potřebovala, a vím, že to není zase jenom jeden ze záchvěvu, který usne i díky různým sabotérům.

Ještě jednou moc díky. Když otvírám PC, vždy nejprve hledám, co je nového ve skupině. Opravdu mě to nakoplo a všem, kdo mají chuť své stravování a životní styl změnit, vřele doporučuji.
Vlasta K.
Díky kurzu jsem našla způsoby slazení bez cukru a dozvěděla se mnoho užitečných tipů. Jsem zvyklá si péct doma dezerty, takže jsem velmi ocenila i konkrétní recepty na různé dobrůtky, které uspokojí moje chutě na sladké ;) Marsi, díky moc ❤
Lída B.