online kurz Začni žít sladký život bez cukru

Pohoda, gurmánské zážitky a vitalita

Dokončete objednávku zde:

 • ANO, souhlasím, že chci v životě pohodu, gurmánské zážitky a vitalitu, abych už se dál nemusel/a zabývat otravnými stavy, které mě zdržují od bohulibějších cílů.
 • ANO, souhlasím, že mě online kurz Začni žít sladký život bez cukru zavede do nového životního stylu.
 • ANO, souhlasím, že se budu držet 10krokového plánu a naučím se, jak jíst bez cukru, aby mě už netrápily chutě, pálení žáhy nebo kila navíc.
 • ANO, souhlasím, že pro svoji inspiraci při tvorbě jídelníčku budu mít kuchařku Sestav si jídelníček bez cukru. Získám 63+ převážně vegetariánských receptů pro labužníky, které mohu dál konzultovat v uzavřené facebookové skupině.
 • ANO, souhlasím, že pro přípravu sladkostí budu mít kuchařku Mlsej bez výčitek a těším se, že mě přestane honit mlsná, protože budu jíst sladké, které má všechny živiny, co potřebuji.
 • ANO, souhlasím, že spolu s kurzem získávám vstup do uzavřené facebookové skupiny, kde získám další informace a inspiraci a budu mezi lidmi se stejným životním stylem, co mi rozumí a mohu od nich získat podporu.
 • ANO, souhlasím, že vstupuji do rozšířené verze, kde mě čekají 3 skvělé bonusy pro moji hloubkovou podporu.
 • ANO, souhlasím, že s rozšířenou verzí získávám minikurz Jak dětem (z)měnit stravu, protože chci pochopit své ratolesti a nastavit jim stravu tak, abychom byli všichni spokojení.
 • ANO, souhlasím, že s rozšířenou verzí získávám minikurz Sabotéři mých rozhodnutí, kde se budu rozvíjet a pochopím, jaký úkol mám vůči sobě i mým sabotérům.
 • ANO, souhlasím, že s rozšířenou verzí získávám minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice, kde dostanu návod na svůj cyklus a nastavím si správně jídelníček i to, co dělám.
 • ANO, Marsi, jdu do toho, protože chci sršet energií a připravovat si dobroty, po kterých se každý olizuje.
  Jsem připraven/a...

ODESLAT PŘIHLÁŠKU:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Marcela Švecová Kubová

Multipotenciálka, co uzdravuje (s)mysly
Změnou stravy jsem se stala z neduživé obtloustlé holky vitální ženou. Naučila jsem se správně jíst a naučím to i vás.
Líbí se mi, že všechny rady máš provázány se zkušenostmi a do hloubky prostudovanými informacemi a vždy sdělíš proč. To je velmi důležité. Každý organismus reaguje jinak a tím si můžeme aplikovat vše, co se od tebe dozvíme, na své podmínky. Což je pro mě moc a moc důležité a též že se tě mohu ptát v čem potřebuji poradit nebo vysvětlit. To je veliký bonus.

Jsem moc ráda, že jsem v kurzu, že mám kde čerpat vědomosti a hlavně podporu a že se i ve skupině můžeme navzájem obohacovat o své zkušenosti a že už na to nejsem sama. To je těžké a lehce se zklouzne zpět a veškerá snaha na začátku je promarněná.

Tvé recepty jsou pro mě odrazovým můstkem podle kterých s radostí vařím a někdy i přizpůsobuji stavu v mých zásobách a zvolím trochu i jiné ingredience. Konečně jsem dostala nakopnutí, které jsem moc potřebovala, a vím, že to není zase jenom jeden ze záchvěvu, který usne i díky různým sabotérům.

Ještě jednou moc díky. Když otvírám PC, vždy nejprve hledám, co je nového ve skupině. Opravdu mě to nakoplo a všem, kdo mají chuť své stravování a životní styl změnit, vřele doporučuji.
Vlasta K.
Díky kurzu jsem našla způsoby slazení bez cukru a dozvěděla se mnoho užitečných tipů. Jsem zvyklá si péct doma dezerty, takže jsem velmi ocenila i konkrétní recepty na různé dobrůtky, které uspokojí moje chutě na sladké ;) Marsi, díky moc ❤
Lída B.