Pohoda, gurmánské zážitky a vitalita

protože bohulibé činnosti lákají víc než řešení otravností

 • najezte se do sytosti, aniž by vás po jídle pálila žáha
 • zbavte se stavů "sním na co přijdu" a užívejte si, že se po jídle cítíte plní energie a nepotřebujete uzobávat
 • dejte sbohem vleklým plísňovým a kvasinkovým onemocněním a nastolte svému tělu lehkost a klid
 • zhubněte jako vedlejší účinek dlouhodobé změny jídelníčku
 • ženy, odstraňte předmenstruační nálety na lednici a sladké a nastavte si jídelníček podle svého cyklu

online kurz Začni žít sladký život bez cukru

Základní verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

3.000 Kč

Rozšířená verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

 • minikurz Jak dětem (z)měnit stravu
 • minikurz Sabotéři mých rozhodnutí
 • minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice

4.500 Kč

VIP verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

 • minikurz Jak dětem (z)měnit stravu
 • minikurz Sabotéři mých rozhodnutí
 • minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice

 • moje osobní 14denní podpora

5.500 Kč

Co je 10krokový plán?

Je to hloubková příprava na život bez cukru – 10 věcí, které potřebujete udělat nebo se naučit, abyste dokázali trvale žít bez cukru:

 1. Úklid spíže a lednice
 2. Čtení složení
 3. Revize vybavení
 4. Vhodné způsoby slazení
 5. Kombinace potravin
 6. Příprava jídelníčku
 7. Nákup
 8. Tvorba zásob
 9. Metoda vědomé cukrlátko
 10. Jíme bez cukru

Těchto 10 kroků jsem sestavila do týdenního plánu, takže pokud si vyhradíte čas, dokážete se na život bez cukru připravit za jediný týden!

Jen si to představte – jen jeden týden vás dělí od vysněného života bez vlčího hladu, bez přemýšlení, co bych si tak dal/a a s jistotou, že víte, co jíst a jak si pokrmy připravíte nebo kde je seženete.

Jakmile splníte 10krokový plán, jíte bez cukru a jako oporu máte členství v uzavřené facebookové skupině, kde si sdílíme recepty, řešíme vhodné vybavení, dáváme si tipy na dobré výrobky a spoustu dalšího.

Líbí se mi, že všechny rady máš provázány se zkušenostmi a do hloubky prostudovanými informacemi a vždy sdělíš proč. To je velmi důležité. Každý organismus reaguje jinak a tím si můžeme aplikovat vše, co se od tebe dozvíme, na své podmínky. Což je pro mě moc a moc důležité a též že se tě mohu ptát v čem potřebuji poradit nebo vysvětlit. To je veliký bonus.

Jsem moc ráda, že jsem v kurzu, že mám kde čerpat vědomosti a hlavně podporu a že se i ve skupině můžeme navzájem obohacovat o své zkušenosti a že už na to nejsem sama. To je těžké a lehce se zklouzne zpět a veškerá snaha na začátku je promarněná.

Tvé recepty jsou pro mě odrazovým můstkem podle kterých s radostí vařím a někdy i přizpůsobuji stavu v mých zásobách a zvolím trochu i jiné ingredience. Konečně jsem dostala nakopnutí, které jsem moc potřebovala, a vím, že to není zase jenom jeden ze záchvěvu, který usne i díky různým sabotérům.

Ještě jednou moc díky. Když otvírám PC, vždy nejprve hledám, co je nového ve skupině. Opravdu mě to nakoplo a všem, kdo mají chuť své stravování a životní styl změnit, vřele doporučuji.
Vlasta K.

Co získáte v kuchařkách?

kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru

 • 63+ receptů pro každodenní potřebu

Kuchařka je především vegetariánská, protože mě baví mezi lidi šířit výtečná vegetariánská jídla a rozšiřovat tak povědomí o tom, že vege jídlo není jen smažák nebo obalovaný květák.

Vyvíjím také přirozeně bezlepkové a bezlaktózové recepty, které v kuchařce najdete. Pokud se vás týká některá zdravotní dieta, ve facebookové skupině je prostor, abychom probrali úpravy konkrétních porkmů.

 

Díky kurzu jsem našla způsoby slazení bez cukru a dozvěděla se mnoho užitečných tipů. Jsem zvyklá si péct doma dezerty, takže jsem velmi ocenila i konkrétní recepty na různé dobrůtky, které uspokojí moje chutě na sladké ;) Marsi, díky moc ❤
Lída B.

kuchařka Mlsej bez výčitek

 • 30 receptů na sladkosti

Sladkosti jsem navrhla tak, aby odpovídaly vyvážené výživě a nehonila vás po nich mlsná. 👌

Pochutnáte si na skvělé domácí čokoládě (slouží i jako poleva), pribináčku, bábovce, makovci, marmeládě, nanukách nebo palačinkách.

Váš život bude sladký i bez cukru, dokonce ještě sladší, protože zmizi výkyvy nálad, propady energie, nutkavá potřeba jíst nebo nepříjemné bolesti břicha.

V čem spočívá výhoda členství v uzavřené facebookové skupině?

Především jste součástí komunity lidí, kteří myslí podobně a dělají to samé, co vy. Víte, že v tom nejste sami, i když možná nemáte podporu nejbližších.

Ve skupině si sdílíme

 • recepty,
 • zkušenosti s vhodným vybavením, 
 • tipy na vhodné výrobky na trhu,
 • tipy na dobré obchody.

Skupina je také místem pro vaše otázky, místem, kde získáte podporu, pokud máte splín nebo procházíte těžkými úskalími. Je také místem, kde se můžete pochlubitkde oceníme vaše výsledky i přesto, že vaše okolí vaši radost možná nesdílí.

ROZŠÍŘENÁ VEZRZE

minikurz Jak dětem (z)měnit stravu

- Mamíííí, já chci lízátko!
- Můžu si vzít brambůrky?
- To mi nechutná...

A teď si představte, že si s těmito větami umíte poradit a ze situace vybruslit tak, že jsou všichni zúčastnění spokojení.

Ne, není to scifi. Jen potřebujete poznat, co se té vaší ratolesti honí hlavou. Dám vám základní návod, jak se v těch dětských hlavičkách vyznat a jak a co jim nabízet, aby spolupracovali.

PS: Platí i na silné svéhlavičky.

PS: Tento minikurz je o velkém seberozvoji.

minikurz Sabotéři mých rozhodnutí

Hází vám okolí klacky pod nohy a vy hledáte řešení a oporu, jak to všechno zvládnout?

Vím, jak je to těžké. Se změnou stravy jsem kdysi začínala úplně sama, bez informací,
bez zkušeností.

Proto vám chci pomoct. Ukázat vám, kde je zakopaný pes a co je tím vaším úkolem vůči sabotérům a sobě samým.

minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice

- Ona je tak nevyrovnaná...
- Jak to, že to před týdnem šlo samo a teď jsem neschopná cokoliv udělat?!
- Hmmm... Dala bych si pivo se šlehačkou.

Jsem přesvědčená, že nevyrovnanost žen je jen nepochopení ženského cyklu.

Naučím vás rozumět svému cyklu, vhodně si nastavit činnosti i jídelníček a podpořit sebe kořením a bylinkami.

 

PS: Pokud jste pod vlivem hormonální antikoncepce, neprobíhá cyklus v pravém slova smyslu a tento minikurz pro vás není.

Já osobně jsem z kurzu nadšená, oceňuju promyšlenou strukturu, srozumitelnost podání všech informací, předání praktických tipů i velkých životních mouder. Jsi skutečný profesionál!

Já jsem neměla až takový problém s cukrem, že by to pro mě byla první volba, ale na mateřské s dvojčátky (teď 15 měsíců) není času nazbyt a byla to spíš nejjednodušší volba hodně rychlé svačiny a energie. Což se teď samozřejmě změnilo, protože si připravuju jídelníček a hlavně taky – a to je pro mě asi největší aha moment z kurzu – že mi stačí se najíst dosytosti správně sestaveného talíře. Pokud se dobře najím, na svačiny nemám chuť, stačí mi tři jídla denně :-).

Samozřejmě není každý den takhle růžový, odráží to pečlivost přípravy a sbírání zkušeností, ale zase pak mám to srovnání. A zatím nikterak vysazením cukru netrpím, protože asi to, co mě nejvíc táhlo k čokoládě, je kakao.😃

A navíc máme pestrý jídelníček, což byla i moje motivace kvůli dětem, zjistila jsem, že točím dokola stejné recepty, sice zdravé, ale už to byla nuda, teď si to dokážu užít, jsem nainspirovaná.☺
Helena K.

VIP VEZRZE

moje 14denní podpora

Ideální volba pro vás, kdo se rozhodnete svoji přeměnu stihnout v čase, který jsem pro kurz nastavila.

Během týdne, kdy budete realizovat 10krokový plán a 1. týden svého bezcukrového putování pro vás budu k dispozici a budeme spolu moci osobně řešit, co vás trápí.

Na formě podpory se domluvíme.

PS: Fotografie je z naší předsvatební cesty, kde jsem testovala svoje schopnosti – prakticky bez tréninku jsem na kole dojela z Rakouska do Albánie.

Z neduživé obtloustlé holky jsem se stala vytální ženou

Největší posun jsem zaznamenala, když jsem změnila stravu. Svůj stav vylepšuji tělem v kondici (nejen pohybem) a správným nastavením mysli.

Kdysi jsem na tom byla fakt bídně, skončilo to u návštěv lékařů, kteří se na mě nedůvěřivě dívali
a nabízeli recept na antidepresiva... Taková představa mě děsila.

Naštěstí jsem tušila řešení, a tak jsem se pustila do dlouhého hledání a dnes už jsem na tom tak dobře, že se mě lidé ptají, jakou dietu držím, že jsem tak štíhlá.

Obvykle odpovídám, že žeru jak mlejn, ale naučila jsem se jíst. A na učím to i vás.

Většinou se ptáte:

Jak bude kurz probíhat?

Po zaplacení získáte přístup do členské sekce, kde okamžitě uvidíte úvodní video a postupně se vám budou odemykat další videa. Video 1. dne se vám odemkne následující den, abyste měli čas a klid si připravit úkol z úvodního videa.

Kolik času mi kurz zabere?

Základní videa jednotlivých lekcí trvají 20–60 minut + potřebujete čas na realizaci praktických úkolů. Počítejte tedy alespoň se 2 hodinami denně.

Sleduje kurz nějaký výživový směr?

Ne, žádná dieta, žádný výživový směr. Každý jsme jiný, každému vyhovují jiné chutě a jiné kombinace. Budeme jíst OPRAVDOVÉ JÍDLO, tedy přirozené průmyslově nezpracované potraviny.

Zvládnu si vytvořit jídelníček? Nikdy jsem to nedělal/a.

Zvládnete. Jestliže se sami stravujete, a tedy vymýšlíte, co budete jíst, jednoznačně to zvládnete. Navíc máte k dispozici přes 90 receptů a podporu ve skupině, kde budou kolovat další recepty.

Můžu do kurzu vstoupit, i když nemám účet na Facebooku?

Ano, můžete. Sice se ochuzujete o sdílení s komunitou, ale veškeré lekce najdete v členské sekci.

Zůstanou mi po kurzu materiály?

Ano, vše budete mít k dispozici i po skončení kurzu: videa, kuchařky, doplňkové materiály. Ke kurzu budete mít přístup nejméně 1 rok.

Léčím se a beru dlouhodobě léky, mohu se kurzu zúčastnit?

Ano, kurzu se zúčastnit můžete. Pokud máte specifické potíže spojené se stravou, doporučuji nejprve konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Co potřebuji, abych mohl/a kurz absolvovat?

Potřebujete počítač, telefon nebo tablet, připojení k internetuúčet na facebooku, abyste mohli být součástí uzavřené facebookové skupiny.

Je platba na internetu bezpečná?

Ano, platíte zrychleným převodem nebo kartou jako u běžného obchodníka. Používám platební bránu Comgate, která poskytuje veškerá opatření pro bezpečné platby.

Potřebujete se mě ještě na něco zeptat?

Spojte se se mnou přes e-mail marcela@pruvodceuvedomelehostravnika.cz nebo telefon +420 724721503.
Základní verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

3.000 Kč

Rozšířená verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

 • minikurz Jak dětem (z)měnit stravu
 • minikurz Sabotéři mých rozhodnutí
 • minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice

4.500 Kč

VIP verze
 • 10krokový plán pro nový životní styl
 • kuchařka Sestav si jídelníček bez cukru
 • kuchařka Mlsej bez výčitek
 • podpora v uzavřené facebookové skupině

 • minikurz Jak dětem (z)měnit stravu
 • minikurz Sabotéři mých rozhodnutí
 • minikurz Žena – moudrá cyklická labužnice

 • moje osobní 14denní podpora

5.500 Kč