NAUČTE SE, JAK NAKUPOVAT KVALITNÍ POTRAVINY

A SPRÁVNĚ JE UPRAVOVAT

Chodíte nakupovat a stále nemáte jistotu, jak poznat skutečně kvalitní potraviny?

Nechcete už zbytečně vyhazovat peníze a ze svého žaludku dělat popelnici?

Potřebujete se naučit připravovat pokrmy tak, aby byly plné živin, prospívaly Vám a ještě navíc chutnaly?

Není mi jedno, co jím a chci mít na stole vždy kvalitní potraviny. Také preferuji přípravu pokrmů ze surovin a vidím, jak je těžké najít ty opravdu výtečné a vyznat se v tom, co je dobré. A tak jsem napsala knihu Průvodce uvědomělého strávníka – Jak nakupovat kvalitní potraviny a dobře jíst.

e-book Průvodce uvědomělého strávníka

Jak nakupovat kvalitní potraviny a dobře jíst

Vám nabízí to, co nikde na jednom místě nenajdete:

 • Ztratíte nejistotu při výběru správných potravin
 • Naučíte se správně pracovat se surovinami
 • Osvojíte si základní principy pro výběr kvalitních potravin
 • Získáte ucelené informace o surovinách dostupných na našem trhu
 • Vytvoříte si vlastní názor, jak rozpoznat opravdu kvalitní potraviny
Děkuju Ti, že mi přišla možnost si Tvůj e-book i se všemi bonusy přečíst. Nejprve jsem si nebyl jistý, co mi může v oblasti rozpoznání kvality potravin přinést a co se vaření týká, tak tomu se zatím víceméně vyhýbám. :-) Myslel jsem si, že co se kvality potravin týká, tak si ji sám dobře ohlídám a i rád si za ní připlatím. O to jsem byl příjemněji překvapen a obohacen už po přečtení prvních pár stránek. Často jako muž dělám domů větší nákupy, takže v podstatě do značné míry ovlivňuji suroviny, se kterými se v naší domácnosti dále pracuje. Mnohem hlouběji jsem si uvědomil, jak vše, co nakupuji, působí na všechny moje nejbližší a často jim bohužel škodí. Dostal jsem spoustu konkrétních praktických informací, které by se ke mně buď vůbec, nebo složitě dostávaly, a to v pěkné přehledné formě. Jsem rád, že ses o tyto základní informace ve svém oboru podělila a děkuji Ti, že jsi svým zapálením v tomto tématu proklestila a usnadnila cestu nám ostatním. Díky Tvé „zkratce“, se o to zapáleněji můžeme věnovat zase svým tématům. Přeji Ti hodně štěstí a všem nejen otcům, doporučuji Tvůj e-book jako základní výbavu pro milující rodiče.
Petr Vytlačilautor projektu Svobodný Domov - www.petrvytlacil.cz; www.svobodny-domov.cz

Marcela Švecová Kubová

Matka, kuchařka, bylinářka, tvůrkyně uzdravujícího menu, cestovatelka a minimalistka. Milovnice dobrého jídla, co se při přechodu na zdravý životní styl odmítla smířit s tím, že co je zdravé, není dobré.

Naučila jsem se, že být zdravý je komplex schopností, znalostí a způsob přemýšlení. Strava je pouze jednou ze součástí, přičemž každá součást má své nezastupitelné místo a každá nerovnováha se někde projeví.

Zdravá strava je pro mě jídlo, co mi dodá veškeré živiny, které mé tělo potřebuje pro správné fungování, a tak se stále učím, jak potraviny správně upravovat, jak mají správně vypadat a jak dosáhnout těch nejkvalitnějších a zároveň nejvýživnějších pokrmů.

 

E-book jsem rozdělila na dvě části - Kvalita a Jak se nenechat ošálit

První část, nazvaná Kvalita, je také zaměřená na způsob přemýšlení o potravinách. Dozvíte se, jak číst složení potravin, jak určit kvalitu potravin, obeznámíte se s problematikou geneticky modifikovaných potravinbiopotravin. Získáte dostatek informací, abyste si sami utvořili názor, které potraviny nabízené na trhu Vám vyhovují a které ne.

Druhá část, nazvaná Jak se nenechat ošálit, je o potravinách jako takových. Naučíte se tzv. senzorickou analýzu, u každé skupiny potravin zjistíte, na co si dát při  jejich nákupu pozor, a také získáte spoustu specifických informací, např. pro jejich správný výběr, vhodnou úpravu nebo skladování.

Jako matka tří dětí, které záleží na kvalitní stravě pro celou naši rodinu, si dlouhodobě vyhledávám informace o tom, co je opravdu zdraví prospěšné a jak se zdravě stravovat. Tento e-book mne absolutně nadchl. Myslela jsem si, že už toho hodně ve věci zdravého stravování a výběru kvalitních potravin znám. Po jeho přečtení jsem si některé informace lépe pospojovala dohromady. A zároveň jsem se dozvěděla další tipy, o kterých jsem dodnes neměla tušení. Mám o čem přemýšlet. Je vidět, že autorka je skutečně expertkou. Bonus v podobě kuchařky s velmi jednoduchými, časově nenáročnými recepty na zdravá a rychlá jídla je pro mne absolutním klenotem!
Šárka HoškováAutorka projektu Život s lehkostí nejen v USA - www.sarkahoskova.cz

Co Vás to bude stát?

350,- Kč (13 €)

No, není to paráda? Za to dnes uděláte střední až menší nákup. Většinou z peněženky vysviští pětistovka, ani nemrknete, a košík ve švech rozhodně nepraská.

Zato e-book je informacemi naditý (a to po Vás ani tu pětistovku nechci) a kdybych Vám to všechno měla vyprávět osobně, mého času byste se nedoplatili. A co teprve ten čas věnovaný dohledávání, zkoušení a získávání informací!

Rozhodla jsem se Vám tyto informace poskytnout za přátelskou cenu. Za pár stovek, které se Vám vrátí ihned po přečtení a než byste řekli ŠVECová!

Jestli ještě váháte, máte samozřejmě zadní vrátka.

Když v celém e-booku do 7 dnů nenajdete jedinou vhodnou informaci a bude pro Vás opravdu zbytečný, vrátím Vám peníze

To ovšem není všechno! Dostanete tyto bonusy zdarma

Jdeme do akce! Praktické rady a tipy pro Vás a Vaši domácnost

Tento doplňkový e-book rozšiřuje základní e-book o další praktické tipy a odpovídá na 4 základní otázky:

 1. Kde nakupovat?
 2. Jak uskladňovat?
 3. Jak připravovat?
 4. Jak jíst?

Dostanete konkrétní tipy a příklady, zjistíte, co je a není funkční a co pro Vás má smysl podle toho, zda bydlíte v bytě nebo domku. Navíc získáte osvědčené recepty.

30minutový receptář

20 (+1) přirozeně bezlepkových receptů pro každodenní použití:

 • 5 polévek
 • 5 hlavních jídel
 • 5 salátů
 • 3 pomazánky (+ recept na tahínu)
 • 2 dobroty
Musím říct, že výsledek Tvé práce předčil mé očekávání. Již e-book zdarma byl velmi zajímavý, a tak jsem si dávala otázku, jak jsi pojala placený e-book. A můžeš být na sebe opravdu pyšná ! Tolik zásadních informací, jak se vyznat v problematice produktů ve stravování, jsem nikde takto "ucelené a utříděné" neobjevila. Pro mě je to dost podstatná věc, i z hlediska času. Nemusím vyhledávat jednotlivé články z webu, dávat si dohromady souvislosti, porovnávat, které informace jsou ty pravé. To vše zabere mnoho času, který mi právě Tvůj e-book ušetří! A ještě k cenným informacím získám pracovní sešit, receptář a praktické rady, jak potraviny uchovávat. E-book mě opravdu překvapil výbornou profesionalitou, překonal moje původní očekávání. Doporučuji ho všem, kteří mají zájem o sebe pečovat a starat se o to, jakou potravu do svého těla přijímají. Skvělé jsou bonusy jako pracovní sešit, praktické rady a receptář. Jsou velmi nadstandardní a užitečné pro každého, kdo si eBook zakoupí. Přeji tomuto produktu, ať si najde mnoho svých čtenářů, kteří ocení Tvoji skvělou práci. Je to jedna z nejlepších věcí, které jsem o správném stravování četla. Děkuji Ti !
Irena Duškovápůsobí v AKORDu - vzdělávací instituci pro rekvalifikace a osobnostní rozvoj v sociálních službách - www.irenaanna.cz

Nikdo z nás si nechce do žaludku cpát nekvalitní potraviny. Jenže často to děláme, protože o tom ani nevíme. Prošla jsem za Vás různými úskalími, potřebovala jsem se dostat z jídelních závislostí, ze zdravotních potíží. Musela jsem změnit jídelníček a přístup k jídlu. Mnoho lidí si myslí, že když přijde do zdravé výživy a koupí si tam něco, už jí zdravě. O tom to ale není, je to o způsobu přemýšlení a většinou nás ani nenapadne, že bychom měli vědět, jakým způsobem o jídle přemýšlet.

A tak se na první pohled možná zdá, že e-book, který jsem napsala, je zbytečný. Sama jsem s touto myšlenkou dlouho bojovala a nakonec, vždy když ho sama otevřu, nestačím zírat, kolik informací jsem do něj vměstnala. Pokud patříte mezi lidi, kteří musí z jakéhokoliv důvodu začít měnit způsob stravování, e-book pro Vás bude obrovským ulehčením.

Zpočátku jsem si nebyla jistá, co mám od Průvodce uvědomělého strávníka čekat. Po prvních stránkách jsem ale litovala, že se mi takto ucelený text nedostal do rukou už před lety. Ušetřila bych si spoustu času a nezdarů při vlastním, často detektivním pátrání. V úvodu jsem dostala možnost zamyslet se nad kvalitou potravin, abych pak byla s lehkostí provedena neprostupnou džunglí trhu s jídlem. Přiložený pracovní sešit mi v tom byl věrným pomocníkem a oporou. V bonusové knize se mi dostalo cenných rad o nákupu, uskladnění i přípravě pokrmů. Báječné čtení pro všechny, kteří tápou v obchodech. Chcete jíst zdravěji, ale nevíte, jak na to? Marcela vám ve svém e-booku ukáže tu nejlepší cestu.
Anna KřivánkováAutorka blogu o zdravém životě bez lepku www.annakrivankova.cz
E-book som prečítala naraz a čítal sa mi veľmi príjemne. Páči sa mi aj grafické spracovanie, je to naozaj dobré, vhodné a živé obrázky, super. Pred začiatkom čítania som nevedela, čo sa v e-booku dozviem, ale splnil svoje sľuby, pretože mi poskytol informácie, ktoré si treba pri nákupoch všímať a na čo si dávať pozor. Je úplne jasné, že ste expert. Doporučila by som ho ľuďom, ktorí chcú zmeniť spôsob stravovania a zatiaľ sa nevyznajú v tom, na aké kritériá si majú dávať pozor.
Terapeutka Zuzana Riháková, www.zuzanarihakova.com

Přestaňte zbytečně vyhazovat peníze a naučte se umění, které ovládaly už naše prababičky. Je to jednoduché a zvládne to každý.

Klikněte na červené tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.

Potřebujete se na něco zeptat?

Pište, volejte:

marcela@marcelakubova.cz

+420 724 721 503