Jak začít s protikvasinkovou dietou

Průvodce přípravou na dietu a první fází diety, abyste se naučili principy nového stravování a následně vše zvládali sami.

Trápí vás přemnožené kvasinky a i přesto, že jste si dohledali spoustu informací, nevíte, jak začít?

Nevíte, co jíst, protože se zdroje různí a jde vám z toho všeho hlava kolem?

Vypadá to celé složitě a vy si neumíte představit, jak dietní jídla začlenit do svého jídelníčku?


Teď na to zapomeňte a představte si, že...

 • jste skvěle připravení, že v kuchyni máte nakoupené vhodné suroviny a vytvořené zásoby jídla, které je přesně v souladu s dietou Candida
 • že víte, co jíst, protože máte jasnou a přehlednou tabulku, do které se můžete podívat a jednoduše zjistíte, zda to či ono můžete jíst nebo pít
 • že máte na následující týden připravený jídelníček i s recepty, podle kterého se budete řídit a nebudete muset tápat, co jíst ke snídani, ke svačině nebo k večeři

A víte, co ještě?

Vy si to celé dokonce můžete užívat, můžete si připravovat pokrmy, které vám druzí budou závidět a budou chtít ochutnat. Jako bonus to znamená, že i když ostatní členové domácnosti dietu držet nebudou, většinu času NEBUDETE MUSET připravovat jiná jídla pro sebe, protože se naučíte připravovat taková jídla, která jsou nejen pastvou pro oči, ale také pro chuťové pohárky.

Můžete si ušetřit všechny ty trable, co jsem měla já...

Kdysi jsem mívala spoustu potíží a po strastiplném hledání jsem zjistila, že mi může pomoci protikvasinková dieta neboli dieta Candida. Našla jsem knihu, kde byl seznam povolených potravin pro jednotlivé fáze a pustila se do jejího držení.

No, ale to jsem ještě netušila, jak náročné to bude. Vybavená nadšením a elánem jsem si šla nakoupit, četla etikety a výrobky zase vracela zpět do regálů... Nemohla jsem si koupit téměř nic. Jediné, co šlo, byla zelenina a další povolené základní suroviny.

Došlo mi, že co si neuvařím, to si nesním. Jo, pomáhala jsem si třeba rýžovými krekry, ale byla to safra velká nouze. A tak se spustila cesta velkého hledání receptů a jídel, která mohu jíst. Ačkoliv jsem v knize měla také recepty, pokrmy příliš neodpovídaly našim zvyklostem, takže jsem si vše upravovala pro potřeby naší středoevropské kultury.

Když se dietu rozhodl držet také (dnes už) můj manžel, čekala mě další etapa vývoje. Dokud jsem ji držela sama, mohla jsem se v lecčems ošidit nebo uskromnit, přežila jsem i na syrové zelenině. Ale chlap se potřebuje pořádně najíst. Chodí do práce, sportuje a potřebuje fungovat.

Takže jsem celou dietu zrevidovala, začla vytvářet vlastní dietní receptář a upravila seznam potravin tak, aby bylo možné dietu držet také při plném provozu (tehdy to bylo zaměstnání a sport, dnes už jsou k tomu také děti).

Tím, že miluji dobré jídlo, jsem nám nedokázala připravovat břečky. Zároveň mám zásadu, že jídlo musí být barevné a lahodit také oku, aby ho člověk s chutí snědl a tělo dokázalo dobře zpracovat živiny pro sebe potřebné.

Když se mě začínali na protikvasinkovou dietu ptát také jiní lidé, sepsala jsem své poznatky, recepty roztřídila do jednotlivých fází a vytvořila ucelenou informační kuchařku.

Vám nyní nabízím vedení při začátku diety a balíček Nastartuj se!

 • Dostanete potřebné materiály pro přípravnou fázi a 1. fázi diety
  Dodám vám informační dokumenty, abyste se naučili, jak se při dietě stravovat a na co si dát ještě před samotným začátkem pozor. Zároveň si do zásoby připravíte pokrmy, které lze uskladnit, a ušetříte si tak práci při samotné dietě. Získáte receptář pro první fázi diety.
 • Na první 2 týdny diety vám připravím jídelníček včetně receptů
  Není nic horšího než držet dietu a nevědět co vařit. Zvlášť při takhle specifické dietě a při novém způsobu stravování. S jídelníčkem budete přesně vědět, co vařit a co si připravit a hlavně si nezapomenete den předem namočit ořechy nebo vhodnou obilninu, případně si připravíte těsto, protože budete vědět, že si např. následující den chcete dát do polévky knedlíčky.
 • 3 týdny budu vaší podporou
  Po celé 3 týdny se mě můžete na cokoliv zeptat, propojíme se přes telefon nebo online aplikaci a když budete mít v něčem nejistotu, budete tápat nebo prostě budete potřebovat podpořit, ozvete se mi. Věřím také, že se mi budete chtít pochlubit svými úspěchy a fotkami svých skvělých nových pokrmů.

Cena balíčku je 3000,- Kč.

Pokud si chcete balíček objednat, napište mi přes formulář níže nebo mě kontaktujte jiným způsobem (telefon: +420 724721503, nebo na sociálních sítích), abych si pro vás zajistila čas a abychom se domluvili na podrobnostech.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.